Ücretsiz Keşif

Güvenliğiniz için bizi arayarak ilk adımı siz atın. Deneyimli ekibimiz Kamera Sistemi keşfini yapsın.

Kaliteli Hizmet

Gerek kullanılan ürünlerin kalitesi, gerekse birinci sınıf işçilik ile 7/24 kesintisiz güvenlik Kamera Sistemi.

%100 Memnuniyet

Müşterilerimiz özeldir. Bu sebeple memnuniyetiniz bizim için önemlidir.


K
amera Sistemleri Kampanyalarımız!

4 Kameralı Güvenlik Sistemi

4
Kameralı Güvenlik Sistemi Herşey Dahil 4 Adet 30 Metre Gece Görüş Menzilli İç ve/veya dış ortam metal güvenlik kamerası, Dijital Video Kayıt cihazı, 30 Gün Kusursuz Kayıt Statik IP ihtiyacınız olmadan Hızlı güvenli izleme Montaj, Kurulum, Herşey Dahil 2685.-TL

Usd 7,20-TL Kampanyalar

8
Kameralı Güvenlik Sistemi Herşey Dahil 8 Adet 30 Metre Gece Görüş Menzilli İç ve/veya dış ortam metal güvenlik kamerası, Dijital Video Kayıt cihazı, 30 Gün Kusursuz Kayıt Statik IP ihtiyacınız olmadan Hızlı güvenli izleme Montaj, Kurulum, Herşey Dahil 4985.-TL

Usd 7,20-TL Kampanyalar
Kablosuz IP Kamera

K
ablosuz İnternetinize Bağlantı Sağlayın ve telefonunuz ile sesli olarak izleyin ve kayıt edin kayıtlarınızı 3-4 gün geçmişi telefonunuzdan izleyin izlediğiniz bazı kayıtları sesli video olarak galerinize kayıt edin ve Whatsapp veya e-mail olarak paylaşın ve daha fazlası. 960.-TL

Usd 7,20-TL Kampanyalar

K
amera Sisteminde Neler Var?

 • Kayıt Cihazı
  P
  rofesyonel seri DVR kayıt cihazı markaları arasında en bilinen ve en kaliteli ürünleri tüm paketlerimizde standart olarak kullanmaktayız.
 • Güvenlik Kamerası
  S
  ony Exmor Chipset’li, HD 1080P 30 Metre gece görüşlü, iç ve dış mekana uyumlu, su geçirmez ve darbelere dayanıklı, Metal Kasalı parazitsiz net görüntü sağlayan 3 Yıl Garantili kameralar kullanıyoruz.
 • Harddisk (HDD)
  K
  usursuz Kayıt 4 kameralı sistemlerde ve, 8 kameralı sistemlerde en az 25-30 günlük kayıt saklanabilmektedir 7/24 Çalışabilen, Kamera Sistemleri için Üretilmiş hard-diskler kullanmaktayız.
 • Bağlantı ekipmanları
  G
  örüntüyü kayıpsız aktaran, yerli imalat 4+1 CCTV kablo ve tüm sistemi besleyebilecek güçte dayanıklı adaptör ile oksitlenmeye karşı dayanıklı BNC kullanmaktayız…
 • Adaptör
  A
  daptör Kameraların çalışabilmesi için yeterli olan güvenli elektriği kameralara gönderir ve onları ne pahasına olursa olsun korur bunun için kendini anında feda eder.
 • İzolasyon
  P
  rofesyonel uygulamalarında kameraların kablolarını, konnektörlerini, saklamak, kameranın metal yüzeylerle temasını kesmek için Aksi halde görünüm çirkin bir hal alır ve özellikle kamera metal yüzeye temas ediyorsa, parazit ve arızalanma problemleri olmaması için

 

Ücretsiz Keşif

Güvenliğiniz için bizi arayarak ilk adımı siz atın. Deneyimli ekibimiz Kamera Sistemi keşfini yapsın.

Sorularınız, aklınıza takılanlar mı var ? Bize Ulaşın...

Ücretsiz Keşif, Hızlı Teklif.
Bizimle temasa geçin

Sorularınız, aklınıza takılanlar mı var ? Hemen Arayın...

Ücretsiz Keşif, Hızlı Teklif.
0 (242) 321 0 321
kamera sistemleri

T
elefonunuzdan tüm kameraları canlı ve sesli izleyebilir. Dilerseniz istediğiniz kameranın geçmiş kayıtlarını incelebilirsiniz. İzlediğiniz kayıtları telefonunuzun galerisine kayıt edip paylaşabilirsiniz.

Detaylı Bilgi Fiyatlar

K
amera Sistemlerimiz Neler yapar?

 • *Full HD 1080p Kalite Video
  H
  D kalitede videoyu 2,8mm ve 4mm açılı lensler ile tüm detayları izleyebilirsiniz.
 • *Dış Ortam (Outdoor) Kamera seçeneği
  G
  üvenlik Kamerası Dış ortam için üretilmiş kamera seçeneği ile tüm beklentilerinizi karşılayın.
 • *Kablosuz kolay kurulum
  G
  üvenlik Kamerası kablosuz, hızlı montaj, kolay kurulum sunabilen kullanışlı bir çözümdür.
 • *Kameranızı Canlı ve Kayıttan İzleme
  C
  ep Telefonundan mobil olarak her yerden, iş yerinizden bilgisayar ekranı ile istediğiniz zaman sesli olarak seyreder ve isterseniz geçmişteki kayıtları inceleyebilirsiniz.
 • *Hareket algılamalı ve/veya sürekli kayıt
  G
  üvenlik Kamerası isterseniz sürekli veya sadece bir hareket algıladığında kayıt yapar şekilde ayarlanabilir böylelikle sadece istediğiniz detayları incelersiniz.
 • *Gece Görüşü
  Z
  ifiri karanlıkta göz gözü görmeyen durumda bile Gece Görüş özelliği ile Hiçbir aydınlatma gerekmeden çok net görüntü sağlar.
 • *Anında Haberiniz Olsun
  K
  ameranız, sürekli takip etmek yerine belirlediğiniz durumların görüntüsünü size bildirir, bildirimi incelediğinizde size olayın özetini video olarak sunar.
 • *Kayıt Arşivleme/Paylaşma
  K
  ameranız kayıttaki izlediğiniz bir durumu ya da sizden belirlediğiniz olayın bildirim olarak geldiğinde bu kayıt belirli bir süre sonra silinecektir. İstediniz videoyu telefonunuza arşivleye bilir ve arşivdeki görüntüyü WhatsApp, facebook veya e-posta ile paylaşabilirsiniz
 • *Tek Gereken Sadece İnternet
  T
  ek gereken şey sadece internet bağlantısı!

Full HD 1080p Kalite Video
HD kalitede videoyu 2,8mm ve 4mm açılı lensler ile tüm detayları izleyebilirsiniz.
Dış Ortam (Outdoor) Kamera seçeneği
Güvenlik Kamerası Dış ortam için üretilmiş kamera seçeneği ile tüm beklentilerinizi karşılayın.
Kablosuz kolay kurulum
Güvenlik Kamerası kablosuz, hızlı montaj, kolay kurulum sunabilen kullanışlı bir çözümdür.
Kameranızı Canlı ve Kayıttan İzleme
Cep Telefonundan mobil olarak her yerden, iş yerinizden bilgisayar ekranı ile istediğiniz zaman sesli olarak seyreder ve isterseniz geçmişteki kayıtları inceleyebilirsiniz.
Hareket algılamalı ve/veya sürekli kayıt
Güvenlik Kamerası isterseniz sürekli veya sadece bir hareket algıladığında kayıt yapar şekilde ayarlanabilir böylelikle sadece istediğiniz detayları incelersiniz.
Gece Görüşü
Zifiri karanlıkta göz gözü görmeyen durumda bile Gece Görüş özelliği ile Hiçbir aydınlatma gerekmeden çok net görüntü sağlar.
Anında Haberiniz Olsun
Kameranız, sürekli takip etmek yerine belirlediğiniz durumların görüntüsünü size bildirir, bildirimi incelediğinizde size olayın özetini video olarak sunar.
Kayıt Arşivleme/Paylaşma
Kameranız kayıttaki izlediğiniz bir durumu ya da sizden belirlediğiniz olayın bildirim olarak geldiğinde bu kayıt belirli bir süre sonra silinecektir. İstediniz videoyu telefonunuza arşivleye bilir ve arşivdeki görüntüyü WhatsApp, facebook veya e-posta ile paylaşabilirsiniz

A
kıllı Güvenlik Kameraları ile Yüksek Performans

Akıllı Video Analiz yazılımları ile donatılmış, kolay kullanılabilen Profesyonel Güvenlik Kameraları, üstün performans ve kararlılıkla çalışan yapıya sahip olun.

Güvenlik Kamerası Görüntüsü üzerinde belirlenmiş bir alana belirtmiş büyüklükte bir hareket olduğunda size bildirim verme ve/veya alarm bildirimi oluşturabilirsiniz.
Görüntü üzerinde sınır hattı belirterek hattın geçilmesi sınırın aşılması durumlarında tüm objeler, kişiler, araçların kontrolünü sağlayabilirsiniz.
Sınır hattı belirterek hattan geçiş yapan obje kişi ve araçların sayılmasını sağlayabilirsiniz.
Hat ihlali sınır aşılması ve belirtilen sınırdan gecen obje ve/veya kişilerin sayılması gibi durumları istediğiniz saatler ve günler için belirleyebilirsiniz.