20 Nisan 2016
Comments: Kamera Sistemleri Antalya için yorumlar kapalı

Kamera Sistemleri Antalya

Kamera sistemleri önceki yıllarda adeta bir lüksün göstergesi iken, artık ülkemizde de adeta zorunluk haline geldi.

Olmazsa olmaz niteliklerden olan kamera sistemleri ile güvenlik sağlanmaktadır.

Kamera sistemleri; mağazalarda, konutlarda, ticari konutlarda, iş yerlerinde, fabrikalarda, işletmelerde ve daha fazla alanda kurulan bir güvenlik sistemidir.

Bu kameralar, olaylar sırasında tehlike veya tehlike sinyalleri veren durumlarda anında müdahele etmeye aynı zamanda geçmiş günleri de an be an kaydetmek amacıyla tercih edilmektedir. Yalnızca güvenlik amacıyla değil, kontrol amacıyla da sıklıkla tercih edilmektedirler.

Kontrol ve denetleme amacı güdüldüğüne anında izleme gerektirmez, kayıt cihazları sayesinde geçmişi de izleme ve kontrol etme keza internet ara yüzü sayesinde dünyanın neresinde olursa olsun izleme fırsatı da sunmaktadır.

Güvenliğin vazgeçilmez niteliklerden olan kamera sistemlerinde bizlerde www.antalya-kamera.com olarak kurulduğumuz günden bu yana hizmet sunmaktayız.

Antalya ilinde kurumsal ve bireysel anlamda kamera güvenlik sistemleri ile hizmetlerimize devam ediyoruz. Kaliteli teknolojik ekipmanlarımız, alanlarında profesyonel ekibimiz ve uzman kadromuz ile kamera sistemleri kurulumu sağlamaktayız.

İç veya dış mekanlarda kamera sistemleri ile güvenlik sağlamaktayız. Anahtar teslim olarak sizlere güvenliğinizi teslim etmekteyiz. Aynı zamanda kuruluşumuz olarak son teknolojik, kaliteli dünyaca kabul edilmiş markalar ile kamera sistemleri ekipmanları ve kurulumunu sağlamaktayız.

Siz değerli müşterilerimiz bizlerden tüm sistem olarak kurulum sağladıklarından sizlere iki farklı pakette sunmaktayız. bu paketlerden dilediğinizi seçerek sistem kurulum sağlayabilirsiniz. Kamera sistemlerimizde sunduğumuz hizmetler;

8 kameralı, kamera güvenlik sistemi içeriğimiz

  • 8 adet gece görüşlü, iç ve dış mekan uyumlu kameralar

  • Montaj ve kurulum

  • 2 TB hard disk (yaklaşık 25 gün kayıt etme özelliği)

  • Dijital kayıt cihazı (DVR)

4 kameralı, kamera güvenlik sistemi içeriğimiz

  • 4 adet gece görüşlü dilenirse iç mekana, dilenirse dış mekana uyarlana bilir özelliğe sahiptir

  • 1TB hard disk

  • Dijital Kayıt cihazı (DVR)

  • Kurulum – montaj

 

Firmamız, Antalya ilinde en fazla tercih edilen firmalardan olmaktan mutluluk duyuyoruz. Birçok kamera güvenlik sisteminin altına imzamızı atmaktan onur duyuyoruz.

Kamera sistemleri ve kamera sistemleri Antalya olarak başarı merdivenlerini sağlam adımlar ile tırmanmak tayız.

Dünya ca kabul edilen markalar ile kamera sistemleri kuruluşu sağlamakla yetinmiyoruz. Sony Exmor HD kameralarımız gece ve gündüz görüş özelliğine sahip aynı zamanda sudan, dış etkenlerden zarar görmeyen özelliğe sahiptir.

Kamera kayıt cihazlarımız yurt dışında da kullanılan Suki markasına sahiptir. Hd kalitesinde parazitsiz net ve kesintisiz kayıt etme ve izleme özelliği ile kamera sistemlerinde her geçen gün adımızı duyurmayı başardık.

Aynı zamanda montaj ve kurulum esnasında kaliteli uzun ömürlü kablolar ve ekipmanlar ile uzun yıllar güvenlik sisteminizi kullanmayı hedef edinmekteyiz.

Kuruluşumuz olarak % 100 müşteri memnuniyeti, sorunsuz ve güvenilir iletişim, kaliteli parazitsiz ve  kesintisiz kayıt prensipleri ile ilerlemekteyiz.

İçeriği beğendiniz mi? Hemen puan verin!

0 / 5 0

Yoruma kapalı.