5 Nisan 2016

Kamera Sistemleri

Güvenlik zafiyetinize Antalya-kamera.com güvencesiyle son vermekteyiz.
İç mekanlarda veya dış ortamlarda, bireysel ve kurumsal anlamda korunmak ve haberdar olmak için kamera sistemleri ve son teknolojik sistemler ile güvenlik sağlamaktayız.
Firmamız www.Antalya-kamera.com olarak kurulduğumuz günden bu yana kamera sistemleri alanında hizmet sunmaktan onurluyuz.
Antalya ilinde en fazla tercih edilen ve güvenilen firmalar arasında adımızı görmekten mutluluk duyuyoruz.
Evlerinizde, iş yerlerinde, ofislerde, işletmelerde, bürolarda ve koruma altına almak istediğiniz tüm mekanlarda kamera sistemleri ile son teknolojik ekipmanlarımız la hizmet vermekteyiz.

Kuruluşumuz; var olduğu günden bu yana Antalya da birçok noktada kamera sistemleri kurulum sağlamış ve % 100 müşteri memnuniyeti ile tanınmıştır.
Binalarınızı, evlerinizi ve iş yerlerinizi dünyaca kabul edilmiş marka ve teknolojik ekipmanlar ile kamera sistemlerinin kurulumunu sağlamaktayız. Antalya-kamera.com olarak sunduğumuz hizmetler;
4 kameralı güvenlik sistemleri. Bu paketimizde sizlere

  • 4 adet gece görüşlü dilenirse iç mekana, dilenirse dış mekana uyumlu kamera
  • Dijital Kayıt cihazı (DVR)
  • 1 TB hard disk
  • Kurulum – montaj

Tüm bu hizmetleri dört kameralı güvenlik sistemlerinde bulabilirsiniz.< 8 kameralı güvenlik sistemleri

  • 8 adet gece görüşlü, iç ve dış mekan uyumlu kamera<
  • DVR (dijital kayıt cihazı)
  • Montaj ve kurulum
  • 2 TB hard disk (yaklaşık 25 gün kayıt etme özelliği)

Aynı zamanda bizler Antalya kamera güvenlik sistemleri olarak; müşteri memnuniyetli, güvenlik odaklı, memnuniyet garantili hizmetler yanı sıra ücretsiz keşif hizmeti de sunmaktayız.
alanında uzman ekibimiz ile sizlere talepleriniz doğrultusunda gözlem gerçekleştirip, kameraların açılarını ve ortama uygun sistem seçimini sizlere sunmaktayız.
Karar aşamasından sonra yine uzman ekibimiz ve profesyonel teknolojik ekipmanlarımız ile kurulum ve montaj sağlamaktayız.
Anahtar teslim olarak sizlere kamera güvenlik sisteminizi teslim etmekteyiz.
Uzun süren kayıt yapma hard disklerimiz ve son teknolojik ekipmanlarımız ile internet bağlantısı ile dilediğiniz yerden kontrol, kayıtları izleme vb birçok fırsatı da sizlere sunmaktayız.

Teknolojik ekipmanlarımızda kullandığımız kameralar; Sony Exmor Chipset’li markalı gece görüş özelliğine sahip ve parazitsiz net görüntü kalitesi sunmaktadır.
Aynı zamanda kullandığımız kameraların özellikleri arasında darbeden, sudan ve dış etkenlerden etkilenmeme özelliği de yer almaktadır.
Sizlere sunduğumuz kayıt cihazlarında, Suki marka cihazları kullanmakta ve sorunsuz ve kesintisiz kayıt kalitesi sunmaktayız.
Keza kuruluşumuzdan sağladığınız kamera güvenlik sistemlerinde sizlerin emekten ve zamandan tasarrufu sağlayarak kablolama sistemini de ekibimiz temin etmektedir.
Kaliteli, tüm platformlara uygun ve dayanıklı kablolar ile sistemin montajını gerçekleştirmekteyiz.
Sunduğumuz hizmetler, parazitsiz görüntü kalitemiz, kullandığımız dünyaca kabul edilmiş markalardan oluşan ekipmanlarımız ve profesyonel ekibimiz ile birlikte Antalya iline hizmet sunmaktayız.
Başarının tesadüfi olmadığının farkında olan firmamız, emniyetsizliğinde zafiyetlerden oluştuğunun farkında olarak sizlere zafiyetleri ortadan kaldırmak için hizmetlerine her geçen gün devam etmektedir.

İçeriği beğendiniz mi? Hemen puan verin!

0 / 5 5

Comments are closed.