12 Aralık 2020

Tekne Kamera Sistemi

Güvenlik sisteminin ilk savunma hattı olarak güvenlik kameraları çıkmaktadır. Hem sizin hem de çalışanlarınız için gelir kaynağı olan teknenizin sizin olmadığınız zaman dilimlerinde de korunması sizin faydanıza olacaktır. Her yıl binlerce kez yaşanılan can ve mal kaybının önüne geçmek için tekne kamera sistemi seçmeniz avantajınız olacaktır. 7/24 kayıt altında olacak olan bu sistem sayesinde işinize gidemediğiniz zamanlarda uzaktan teknenizi kontrol etmenize imkan sağlayacaktır.

Olumsuz hava şartları teknenizin çapasını çözülmesine, su boşaltım sistemi bozuldu ise teknenizin batmasına varasıya birçok olumsuzluklara sebep olacaktır. Teknenize gidemediğiniz zamanlarda uzaktan kontrol edebilecek gerekli önlemleri çok geçmeden almış olacaksınız. Tekne kamera sistemi denizde başınıza gelebilecek güzel anlarınızı kayıt altına alarak bu anı ölümsüzleştirmenizi sağlayacaktır.

Teknenizde seyahat eden yolcularınızı kayıt altına alıp olumlu veya olumsuz bir durum olduğu zaman kendinizi ispatlayabilmeniz adına bir kanıt olarak kullanabilirsiniz. Güvenlik kameraları tarafından kaydedilen görüntülerin büyük bir kısmı hırsızlık, cinayet gibi olayların aydınlatılması için polisler tarafından kullanılmaktadır. Her anı kayıt altına alan bu sistem sayesinde kişilerin belirlenmesi ve olay anının incelenmesi sağlanır.

Tekne Kamera Sistemi

Tekne Kamera Sistemi Kullanımı

Teknolojinin gelişmesiyle beraber avcılık ön plana çıkmış ve toplumumuz tarafında rağbet görmektedir. Tekneniz balık avı için kullanılan ticari bir tekne ise avınızı kayıt altına alabilirsiniz. Bu sayede olta bağlama şekillerinden bahsedip hangi balık için hangi oltayı kullanacağınızı veya hangi yemi tercih ettiğinizi söyleyebilirsiniz. tekne kamera sistemi bu yüzden önemlidir. Birçok balık severe ışık tutmuş olacaksınız. Tutmuş olduğunuz balıklar ile avınızı kayıt altına almış olacaksınız. Sizi izleyen izleyiciler müşteri potansiyeli olabilecek. Balık avının yanı sıra mucizelere gebe olan doğanın bize hazırlamış olduğu anlık sürprizlerle karşılaştığınız zaman izleyenlere şölen sunmuş olacaksınız.

Tekne kamera sistemi kurmadan önce size uygun olan kamera sistemini tercih etmelisiniz. Gece görüşü olan, uzaktan takip edebilme imkanı sağlayan, yağmur, fırtına gibi olumsuz hava şartlarına karşı dayanıklı olan, hareket edebilme özelliği olmasını istiyorsanız bunun olup olmadığı, zoom yapma özelliğinin olması gibi birçok seçenek göz önüne alınarak sizin için en iyisi hangisi ise onu tercih etmeniz gerekir.

İçeriği beğendiniz mi? Hemen puan verin!

0 / 5 5

Hemen Paylaşın!