12 Aralık 2020

Güvenlik Kamerası

Günlük hayatımızda kullanmış olduğumuz kameralara örnek olan cep telefonu kameraları dahili hafızaya sahip olan kameralardan oluşur. Ancak profesyonel kameraya sahip olan güvenlik kamerası sistemleri günlük kamera sistemlerine göre daha karmaşık yapıya sahiptir. İç ve dış mekanlarda kullanılan güvenlik kameraları çevresini gözetleyerek günün her anını kayıt altına almaktadır. Güvenlik kamera sistemlerinde kullanılan kameralar duyar, mercek, DSP ve AFE şeklinde dört temel parçadan oluşmaktadır.

Güvenlik kamerası sistemi mantığı ile video kamera sistemi mantığı aynıdır. Güvenlik sistemlerindeki kameranın içinde mercek bulunur ve merceğin ön yüzeyinde koruyucu cam vardır. Mercek karşıdan gelen sensörü toplar. Daha sonra topladığı ışığı AFP’ye getirerek dijital sinyale çevirir. En son olarak DSP’ye ulaşır ve görüntüyü işleyerek güvenlik kamera sistemlerinde görüntü elde edilmiş olunur. Bu şekilde elde edilen görüntü ise video kayıt cihazı olarak bilinen DVR’ye kaydedilir. Bu görüntü ise istenilen zamanda izlenebilir.

Güvenlik Kamerası


Kaliteli Hizmet

Gerek kullanılan ürünlerin kalitesi, gerekse birinci sınıf işçilik ile 7/24 kesintisiz güvenlik.

G

üvenlik Kamerası Fiyatları?

TL

Dome Güvenlik Kamerası

TL429 Peşin

Destek5 Adet / Yıl
Hizmet3 Adet / Yıl
Garanti3 YIL Garanti / 1 Yıl Birebir Değişim
 Dahası
TL

30M Güvenlik Kamerası

TL519 Peşin

Destek10 Adet / Yıl
Hizmet5 Adet / Yıl
Garanti3 YIL Garanti / 1 Yıl Birebir Değişim
 Dahası
TL

60M Güvenlik Kamerası

TL659 Peşin

DestekSınırsız / Yıl
Hizmet5 Adet / Yıl
Garanti3 YIL Garanti / 1 Yıl Birebir Değişim
 Dahası

Sorularınız, aklınıza takılanlar mı var ? Sizi arayalım...

Ücretsiz Keşif, Hızlı Teklif.
Bizimle temasa geçin


Açıklama Adet Fiyat Tutar
DVR A2 A3 A4
KAMERA B2 C2 D2
AKSESUAR B3 C3 D3
KABLO B4 C4 D4

Güvenlik Kamerası Sisteminin Faydaları Nelerdir?

Güvenlik kamerası sistemleri ile can ve mal güvenliğini koruma altına alabilirsiniz. Evlerde, iş yerlerinde, hastanelerde, bankalarda, okullarda, sokaklarda ve sayamadığımız birçok alanda kullanılan güvenlik kamera sistemleri güvenliği tam şekilde sağlayabilmek için yapılandırılabilme özelliğine sahiptir. Güvenlik kameraları ile her anı saniyesi saniyesine kaydedip görüntülenebilir can ve mal kaybı gibi istenmeyen olaylar karşısında büyük ölçüde fayda sağlayabilirsiniz. Güvenlik kameraları ile kaydedilen görüntüler hırsızlık, cinayet gibi olayların aydınlatılmasında polisler tarafından kullanılan önemli bir delil halini almıştır. Insanların gözünden kaçan olayların görülmesinden kişilerin tespit edilmesine varasıya birçok sır perdesini aralar.

Güvenlik kamerası seçerken ihtiyacınızı göz önüne alarak seçim yapmalısınız. İç mekan veya dış mekanda olması, ses kaydı yapmasından hareket sensörünün bulunup bulunmamasına varasıya her durum ele alınmalıdır. Ortama uygun olan güvenlik kamera sistemi bilir kişiye danışılarak uzman ekiplerce montajının yapılması sağlanmalıdır.

İş yeri olanların çalışan ve mal güvenliği için, çalışan anne ve babalar için bebeklerinin kontrolünü yapmasında, hastane ve AVM gibi toplu kullanım alanlarında hırsızlık gibi çeşitli olayların aydınlatılması gibi birçok alanda güvenlik kamerasının yeri oldukça önemlidir.

İçeriği beğendiniz mi? Hemen puan verin!

0 / 5 5

Hemen Paylaşın!