15 Aralık 2020

HD Güvenlik Kamerası

Güvenlik kameraları, farklı türde ortamlar için farklı özellikler kümesine sahiptir. Aynı zamanda her kamera çeşidine sahip çok çeşitli biçim, boyut ve türlerde bulunur. 7 gün 24 saat boyunca izleme yapabilen HD güvenlik kamerası sistemleri ev ve iş yerleri için ileri teknolojili güvenlik ürünleri arasında yer almaktadır. Her ortamı izleme imkanı sağlayan ve kayıt cihazları ile birlikte uyumludur. Hareket ederek kayıt etme özellikleri ile çalışabilen HD güvenlik kamerası sistemi, siz evde yokken bile izleme imkanı sağlar. Ev ve iş yerlerinde bulunmadığınız zamanlarda kayıt yapabilme özelliğine sahiptir.

HD güvenlik kameraları, görmek istediğiniz, şüphe duyduğunuz ya da incelemek istediğiniz ortamı ve zamanını istediğiniz zaman önünüze getirebilir. Bunun için web üzerinden veya cep telefonlarınızı kullanma imkanı sağlıyor. HD güvenlik kamera sistemlerinizi internet kotanızı harcamadan kullanabilirsiniz. HD güvenlik kamera sistemleri evleriniz ve ticari faaliyet gösterdiğiniz iş yerlerinizde aklınızın kalmaması için güvenlik ihtiyacını tamamen karşılıyor.

Hd güvenlik kamerası

HD Güvenlik Kamerası Özellikleri

Yüksek çözünürlükleri sayesinde her ortamı netlikle izleyebilir aynı zamanda birçok detayın, yüzün ve diğer yazıların hızlıca ortaya çıkmasını sağlayabilirsiniz. Gece ve gündüz çekim yapabilen HD güvenlik kamerası sistemleri, görüntü kayması, kesinti ya da başka tür sorunları kullanıcısına yaşatmaması ile ön plana çıkıyor. Bazı HD güvenlik kamera markalarını incelediğimiz zaman Dome ve Bullet tarzı HD modellerin olduğunu görüyoruz.

Dome kameralar 2.8 ve 3.6 mm lens uzunlukları ile memnuniyetler yaratırken, Bullet tarzı HD güvenlik kameraları 2.8, 3.6 ve 6 mm uzunluğuna sahip lens uzunlukları ve 82.2°, 54° ve 102.25° görüş açıları ile birçok iş yerinin kamera çekimini rahatlıkla yapabiliyor. Dome ve Bullet tarzı HD güvenlik kamera sistemi, farklı açı ayarları ile kullanıcılarının memnuniyetini sağlıyor. Bu durum birçok kullanıcının etkin görüş açısına sahip olması anlamına geliyor.

Bullet ve Dome HD güvenlik kamera sistemleri, birbirinden farklı birçok ekstra özelliğe sahip olmaları ile kendi arasında kullanıcılara seçenek sunuyor. HD güvenlik kamerası sistemleri ile geniş, hızlı ve net görüş açısına ulaşarak yaşam alanlarınıza güvenlik sağlayabilmeniz için kaliteli ve çok özellikli kameraya sahip olursunuz.

İçeriği beğendiniz mi? Hemen puan verin!

0 / 5 5

Hemen Paylaşın!