9 Ocak 2021

Metal Kasa Güvenlik Kamerası

Hayatımızda güvenlik kameralarının yer alması artık olağan bir durumdur. Güvenlik ve alarm sistemleri artık insan hayatının vazgeçilmez bir parçası olmuştur. Ne iş yaparsanız yapın ya da nerede oturursanız oturun güvenlik sistemlerine ihtiyaç vardır. İnsandaki korunma iç güdüsü bunu doğurmaktadır. Hem malını hem canını koruması için bazı yöntemleri kullanması gerekmektedir. Bu yazı da ise metal kasa güvenlik kamerası sisteminden bahsedeceğiz.

Metal kasa güvenlik kamerası belli bir standartı bulunan cihazlar arasındadır. Piyasada fazla bulunan ve tercih edilen model olarak bilinmektedir. Şekil ve görüntü olarak olarak bullet kameralarına benzemektedir. Bu yüzden de kullancılar tarafından tercih edilen bir cihaz olmuştur. Ev ve iş yeri için oldukça uygun olan metal kasa güvenlik kamerasının özellikleri de yeterli seviyededir. Otopark, apartman, site, blok vb. pek çok alanda kullanılmasında hiçbir sakınca yoktur.

Metal Kasa Güvenlik Kamerası

Metal Kasa Güvenlik Kamerası Özellikleri

Güvenlik kameralarının tercih edilmesi kadar özellikleri de önemlidir. Kullanıcı aldığı ürünün özelliklerini bilmeli ve ona göre almalıdır. İhtiyacına göre alınacak ürün daha iyi sonuçlar verir. Diğer türlü tamamen fazladan masraf anlamına gelir. Güvenlik kamerası seçerken bulunduğu alana uyumlu olması ve yeteri kadar kullanıcıyı tatmin etmelidir. Ve özelliklerinin belli bir standartı olması gerekmektedir. Metal kasa güvenlik kamerası tercih edecekler için özellikleri sizler için paylaşıyorum.

Metal kasa güvenlik kameralarının öncelikle yaptı itibariyle oldukça dayanıklı bir maddeden üretilmiştir. Dış kaplaması ve dışında kullanılan malzeme birinci kalitede bir malzemeye yer verilmiştir. Adından da anlaşılacağı üzere kasası metalden yapılmıştır. Ayrıca haca, su ve toz gibi dış etkenlere karşı da oldukça korunaklıdır. – 10 ile 4 50 dereceye kadar çalışabilme prensibine sahiptir.

Kamera ise 2 MP çözünürlüğüne sahiptir. Kameranın 2 MP olmasına karşın Full HD kayır alabilmekte ve görüntüyü bu şekilde aktarabilmektedir. Görüntüyü net şekilde aktarabilmektedir. Gece görüşlü modelleri de yer almaktadır. Gece görüşünde 30 ile 50 metre arasında alanı tarayabilir ve görebilir. Ayrıca LED teknolojisine sahip bir cihazdır. Lensleri genellikle 3.6 mm bir yapıya sahiptir. Bu da daha iyi görüş açısı sağlamaktadır.

İçeriği beğendiniz mi? Hemen puan verin!

0 / 5 0

Hemen Paylaşın!