20 Ocak 2021

PINETRON

Güvenlik kameralarında öncelik kalite ve performanstır. Kameraların üstün performans göstermesi ve dayanıklı yapıya sahip olmasını her kullanıcı ister. Fiyat konusu önemli olsa da, ürünün verdiği performans fiyatı ikinci plana atar. Bazı müşteriler fiyattan önce kameranın performansına ve kalitesine bakar. Pınetron markası da kalitenin öncüsü haline gelen bir firmadır. Şirketin sağladığı kalite ve performanslı ürünler oldukça dikkat çekmektedir.

Geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Pınetron, her kesime hitap etmektedir. Kullanım alanı fark etmeksizin her kullanıcıya hitap etmektedir. Şirket bu sayede iyi bir ticari anlayışa sahiptir. Geniş bir kitleye hitap etmesiyle ürün yelpazesini geniş tutmuştur. Sadece güvenlik kameraları değil farklı sistemleri de entegre etmesi hizmetini daha da üst seviyeye çıkarmıştır. Kısacası Pınetron’un ürünlerini alacak kişiler kolay kolay mağdur olmayacaktır.

Gerekli güvenlik çözümleri ile müşterilerin beğenisini kazanan bir markadır. 7/24 destek hattı ve 3 yıl garanti kapsamı gibi özellikleriyle ürünlerin albenisi daha da ortaya çıkmaktadır. Yenilikçi tasarım ve günümüze hitap eden yönleriyle ünlü pek çok markaya rakip olabilmektedir. Gelişmiş özellikleri sayesinde de bazı konularda rakipsiz olduğu bilinmektedir. Oldukça iddialı olan Pınetron’un ürünleri sizlere iyi deneyimler sunmaktadır. Güçlü referanslarınında olması markayı bir adım daha öne çıkarmaktadır.

PINETRON

Pınetron Kamera ve Kayıt Cihazları

Pınetron’un en önemli tarafı kamerada öne çıkmaktadır. Markanın içinde yer alan kameranın özelliği üstün performans sunmaktadır. Sony tarafından geliştirilen bir teknolojiye yer veren Pınetron, kaliteli çözünürlükte görüntüler vermektedir. Kameraların lens kısmında ise Exmor teknolojisi kullanılmaktadır. Bu sayede daha net ve akıcı görüntüler oluşmaktadır. Ayrıca gece görüşlerinde de ekstra 40 metreye kadar sağlıklı görüntüler verebilmektedir. Görüntüleme konusunda sınıfının en iyileri arasındadır. Oldukça iddialı olan kamerası ile görüntü konusunda çağ atlatmaktadır.

Pınetron firması aynı zamanda kayıt cihazlarıyla da bilinmektedir. Kameralar kadar kayıt cihazı konusunda da iyi bir teknolojiye sahiptir. İstenilen özellikte ve kalitede kayıt cihazları yer almaktadır. Özellikle de dijital kayıt cihazı konusunda firma oldukça iyidir. Kullanılan teknoloji ile dünya pazarında da lider olmayı hedeflemiştir.

İçeriği beğendiniz mi? Hemen puan verin!

0 / 5 5

Hemen Paylaşın!