4 Mart 2019

Kamera Sistemi Kayıt ?

–>

Güvenlik Kamera Sistemi kaç gün kayıt yapar ?

Kamera Sistemi Kayıt sorusu oldukça fazla sorulan sorulardandır. Fakat bu sorunun cevabı bir kaç faktör belirlemektedir. ilk faktör Hard disk kısaca HDD (Hard Disk Driver) olarak adlandırılır. Kapasite birimi ise MB (Mega Byte) ve TB (Tera Byte) Seklindedir. Bu Konulara yeterince vakıf olduğunuzu düşünüyorum eğer detay bilgi isterseniz iyi bir kaynak olduğunu düşündüğüm linki ziyaret ediniz burayı tıklayınız. Yada Hiç Yorulmayın bizi arayın Kamera sistemi kayıt keşif esnasında istediğiniz tüm bilgileri size verelim.


Olmazsa olmaz!

Kayıt cihazlarının en önemli özelliği olan olmazsa olmaz hareket algılamalı kayıt özelliğinden bahsetmek istiyorum.

Birde yazılımsal olarak bu durumları tam kontrol edemeyen bir cihaz ile karsı karsıya-isek konumuz kayıt/gün süresi değildir.


Kayıt Yokmu!

böyle bir durumda kayıt/gün süresinin uzun olmasını istemeyeceksiniz. Düşünün sistemi kurdurdunuz bunu yasamadan bilmeniz imkansız oldu-ki bir vukuat var kayıtlara bakmak istediniz, eğer olay 2 gün önce olmuşsa ve bu özelliğiniz yoksa emin olun 1 gününüzü bu kaydı bulmaya çalışacaksınız ama birde söylemeden geçemeyeceğim kayıt varsa!!!! Cihazınız sizin sadece elektriğinizi harcayıp kayıt yapıyormuş gibi gözüküyorsa ne yapacaksınız bu daha büyük bir felaket.

Ne! Kayıt Yok mu ?
Güvenlik Kamerası Keşif

İçeriği beğendiniz mi? Hemen puan verin!

0 / 5 5

Hemen Paylaşın!