17 Ocak 2021

SAMSUNG

Herkesin akıllı telefon üreticisi olarak daha çok bildiği Samsung şirketinin aslında pek çok meziyeti var. Teknolojiyi sadece telefondan ibaret görenler için Samsung’un sadece bu alanda geliştiğini düşünebilir. Ama bu oldukça yanlış bir tezdir. Çünkü Asyalı üretici beyaz eşyadan tutunda USB, Hard Disk’e kadar geniş bir üretim yelpazesine sahip. Bu geniş üretim bandını güvenlik kamera sistemlerine de taşımış durumda. İnsanların ihtiyaçlarını karşılayabilmek için firma güvenlik kamera üretiminde de kendini göstermeyi hedeflemektedir.

Güvenlik kamera sistemlerinde de rekabet her alanda olduğu gibi fazla. Birçok teknoloji devi olarak bilinen firmalar bile güvenlik ve alarm sistemleri için ürünler üretiyor. Marka ismini kullanarak hizmet veren büyük şirketler sektörün öncü ve lider firması olmayı hedefliyor. Pek çok bireysel müşteri de daha büyük şirketleri isminden dolayı tercih edebiliyor. Samsung da bunlardan biri.

samsung

Samsung firmasının güvenlik kamera sistemleri ile serüveni yeni değil. Birçok firma gibi bu sektöre önceden adımını atmış. Verdiği hizmet ve kalite sayesinde kullanıcılar tarafından olumlu geri bildirim alan firma yeni geliştirmelerle beraber yoluna devam ediyor. Ürün gamında birden fazla çeşitte bulundurması şirketi bu konuda daha da avantajlı duruma getiriyor.

Samsung Güvenlik Kameraları

Analog ve dijital dediğimizde aklımıza Samsung kamera sistemleri gelmektedir. Uluslararası ve yerel pazarda kullanılan Samsung’un kameraları büyük ölçekli işlerde daha çok dikkatimizi çekmektedir. Havalimanları, devlet projeleri, endüstriyel sanayi, ticari faaliyetler ve hastane gibi pek çok alanda Samsung’un imzasını görebilmek mümkün. Büyük projelere imza atam marka, kalitenin tesadüf olmadığını kanıtlamıştır.

Samsung kamera sistemlerinde dome ve bullet modelleri tercih edilmektedir. Her iki modeli de müşteriler alabilmektedir. Bunlara ek olarak az sayıda box kamera modeli de kullanıcının beğenisine sunulmaktadır. Samsung’un modelleri yüksek çözünürlüklü ve özellikli şekilde ön plana çıkmaktadır.

Samsung’un diğer önemli özelliklerinden biri de Wisenet. Sistem kullanıcılarına saklama alanı sunuyor. Wisenet Smart Cloud sistemiyle güvenlikli saklama imkanı bulunuyor. Bunlara ek olarak kameraların içinde bulanıklık önleyici bulunmaktadır. Görüntüleri saklama esnasında da kullanılan teknoloji sayesinde bulanık video ya da fotoğraf kayıt olmamaktadır.

İçeriği beğendiniz mi? Hemen puan verin!

0 / 5 5

Hemen Paylaşın!