7 Ocak 2021

Bullet Güvenlik Kamerası

Güvenlik kameralarında bazı diğerlerine göre daha fazla tercih edilir. Kullanımı kolay ve basit olması, aynı zamanda iyi bir performans sergilemesi bazı ürünleri ve modelleri ön plana çıkarır. Bullet güvenlik kamerası da piyasada en fazla bulunan ve tercih edilen cihazlardan biridir. Bir diğeri ise daha öncede kaleme aldığımız dome güvenlik kamera sistemleriydi. Dome güvenlik kamerası yazımıza da göz atabilirsiniz. Şimdi biz bullet güvenlik kamerasını enine boyuna inceleyelim.

Kamera sistemlerinin yoğunluklu olarak kullanıldığı mekanlar iş yeri ve evlerdir. Ev dediğimizde ise kendi içinde gruplara ayrılmaktadır. Yani insanın konakladığı alanın korunmasıda diyebiliriz. Bunlara dahil olanlar;

Gibi yerlerdir. İş yeri de kendi içinde sektör sektör ayrılmaktadır.

Tüm bunlar için bir güvenlik kamera sistemi muhakkak gerekli. Özellikle de günümüzde kamera sistemleri olmazsa olmazımız. Hem can hem de mal güvenliği için en kolay ve korunaklı yöntemdir. Bu korunaklı alanlar içinde en iyi kamera sistemlerini de kendimize tercih etmeliyiz. Yani sadece bir kere kurulumunun yapılacağı cihazlar için kesenin ağzını açabiliriz. Düşük kalite ve basit malzeme ile sürekli sıkıntı yaşamak yerine bir kere kaliteli ürün almak elbette mantıklı olacaktır. Bullet kamera sistemleri de tüm ihtiyaçlara karşılık verebilecek niteliktedir.

Bullet Güvenlik Kamerası

Bullet Güvenlik Kamerası Nedir?

Dikdörtgen ya da bir mermi gibi bir görünüme sahip olan ve genellikle de dış mekanlarda kullanılan 5 ile 6 cm uzunluğunda bir güvenlik kamerasıdır. Görünüm itibariyle mermi tabiri de kullanılmaktadır. Dayanıklı olması sayesinde dış mekanlarda kullanılması daha çok önerilir. Ancak bir set halinde aldığınız zaman iç mekanlarda kullanımında herhangi bir sıkıntı teşkil etmemektedir.

Bullet kameralar özellikleri bakımından oldukça zengin içeriğe sahiptir. Termal, gece görüşlü gibi farklı modellerle de tercih edilebilmektedir. Bazı özellikler ise kameranın standart özellikleriyle beraber gelmektedir. Bu sayede insan vücudundaki ısıyı, ortam ısısını ve yüzey ısısını ölçme gibi işlemlere de sahip olabilmektedir. Diğer yandan bullet güvenlik kamerası, dome güvenlik kamerasından en büyük farkı dış mekanlarda kullanılmasına uygun olmasıdır. 

İçeriği beğendiniz mi? Hemen puan verin!

0 / 5 5

Hemen Paylaşın!