19 Ocak 2021

HANWHA

İç ve dış güvenlik kamera sistemleri sayesinde nerede olduğunuzun farkında olabiliyorsunuz. Kamera ve alarm gibi sistemler insanların daha güvende kalmasını sağlar. Bu gerçek her zaman güçlü bir teze dayanır. Ancak kullanılan malzemenin kalitesi de güvenliğin bir parçası. Kaliteli kullanılacak olan kamera kullanıcıya daha verimli bir çalışma sunacaktır. Bu yüzden kamera ya da alarm sistemi alırken ürünün kalitesine de bakılmalıdır. Kamera sistemlerinde Hanwha markası kullanıcılar tarafından tercih edilebilir.

Hanwha’nın kaliteli ürün gamı müşterilerin dikkatini çekmektedir. Yüksek teknoloji ile donatılan ürünler oldukça iyi performans sunmaktadır. Sunduğu performans sayesinde de kullanıcılar tarafından olumlu geri dönüşler alabilmektedir. Markanın ürünleri tüm sistemlere kolaylıkla uyum sağlayabilmektedir.

Hanwha markasının en büyük silahı ise fiyatı. Markanın ürünleri fiyat olarak oldukça uygun tutulmuştur. Bu sayede rakipleriyle daha rekabetçi olabilmektedir. Fiyatını belli bir seviyede tutarak herkesin erişebileceği bir güvenlik kamerası olmayı hedeflemiştir. Fiyatının uygun olması performansına olumsuz yansımamıştır.

Güvenlik konusunun üzerinde titizlikle duran marka, bu konuda gerekli çalışmalarını sürdürmektedir AR-GE ve daha fazla çalışmalar yürüten Hanwha, kendini her alanda kanıtlamayı hedefliyor. Günümüzün en önemli problemlerinden biri güvenlik olduğunu düşündüğümüzde şirketin yürüttüğü çalışmalar taktir edilecek cinsten. Hanwha’nın yaptığı çalışmalar gibi pek çok marka da güvenlik konusunun üzerine düşmektedir.

HANWHA

Hanwha Kamera Sistemleri

Marka’nın kameraları “WISE NET” şeklinde de bilinir. Kamera üzerinde “WISE NET” ismiyle gözükmektedir. Eğer Hanwha markasını tercih ederseniz bu isme dikkat edin. Yanlış bir ürün almadığınızı bilmenizi isterim. Markanın kullandığı kameralar genellikle dome modeline sahiptir. 

Hanwha’nın kameraları geniş görüş açısına sahiptir. Kameraların içerisinde yer alan lensler son derece yüksek teknoloji ile donatılmıştır. Profesyonel çekim yapabilen, fotoğraflayan ve ses kaydı alan bir sistemi bulunmaktadır. Bulunduğu ortamın görünebilmesi için geniş mukavemetli alan yetisine hakimdir. Görüntünün daha iyi verim verebilmesi için 90 derecelik bir açı kullanılmaktadır. Bu açı daha geniş bir görünüm elde etmesini sağlar.

Hanwha markasının bazı ayarları sizlere ek olanak tanır. Örneğin, kameranın “koridor görünümü” bulunmaktadır. Bu sayede uzun ve uzak yerlere kadar görüntü alabilmektedir.

İçeriği beğendiniz mi? Hemen puan verin!

0 / 5 5

Hemen Paylaşın!